About

to my oWady bez O  – Wadynie, czyli rodzina, która zawsze ma jakiś plan. Plan na wieczór, weekend, miesiąc, następne pół roku… zawsze coś planujemy. Zakupy, spotkania ze znajomymi, rodzinny weekend… nowy biznes, ale najczęściej planujemy podróże, i choć czasami na planowanie mamy tylko parę godzin, bo spontanicznie wpadamy na pomysł jakiegoś wyjazdu, to i tak zawsze jest PLAN.

Ja, Łajka. przede wszystkim mama i multizadaniowiec. Miłośnik podróżowania, tańca, seriali oraz szeroko pojętego kina (od komedii, fantazy i sci-fi przez filmy akcji z Brucem Willisem i Jamsem Bondem,  po psychologiczne dramaty), muzyki, szwedzkiego designu, technicznych gadżetów, mody ulicznej, amerykańskiej kultury, kuchni włoskiej, tajskiej i hinduskiej, pudrowych cukierków miętowych, torciku wedlowskiego, włoskiego wina musującego i ciemnego piwa, a przede wszystkim wszystkiego o smaku cytryny.
Tańczę od 6, a podróżuje od 4 roku życia.

Pierwsza wspólna podróż (jako Wadynie) odbyliśmy jakieś 10 lat temu i od tamtej pory co chwilę ponosi nas bliżej lub dalej.

Wadyń,  moje totalne przeciwieństwo. Człowiek, który przez 20 lat na wakacje jeździł w jedno i to samo miejsce, a pierwszy raz za granicą był dlatego, że poznał mnie. Nie jada warzyw, za to uwielbia cebulę, czosnek i ziemniaki, pizzę, spaghetti, placki ziemniaczane, pierogi ruskie i wszystko co związane z serem. Najbardziej interesuje się muzyką. Jedyna znana mi osoba, która jako prezent bardzo lubi dostawać skarpetki i mówi o sobie, że nie lubi słodyczy, chociaż największy uśmiech na jego twarzy wzbudza paczka czekoladowych kasztanków.

Zazu (16.09.2013), największa miłość naszego życia. Nieposkromiona sześciolatka, fanka Vaiany, Ciekawskiego George’a i Podróżniczki Dory, jogurtu naturalnego, mleka czekoladowego i makaronu z sosem pomidorowym. Leciała samolotem już więcej razy niż niejeden dorosły, a jej ulubionym zwierzętami są małpka, żyrafa, nietoperz i krokodyl.

oWadybezO to nie tylko podróże, ale też życie rodzinne, porady mniej lub bardziej praktyczne (wyniesione z własnego doświadczenia) i wycinki z życia w których dzielimy się naszymi zamiłowaniami.

Chcesz nam coś powiedzieć albo o coś zapytać, napisz:

kontakt@owadybezo.com